Top

BLOG - ČLÁNOK

Predstavujeme vám rolovacie garážové brány

7. 12. 2016 | Katarína Jakubeková | Poradenstvo
Predstavujeme vám rolovacie garážové brány

Ak rozmýšľate nad kúpou garážovej brány, prezradíme vám všetko o rolovacej bráne. V článku zistíte, či je práve tento typ to pravé riešenie pre vás.

Pri výbere novej brány je potrebné myslieť na jej kvalitu, využitie, ale aj praktickosť. Rolovaciu bránu si môžete dať namontovať na garáž v rodinnom dome, v priemyselných objektoch, v novostavbách…jednoducho kdekoľvek, kde potrebujete. Predstavíme vám teraz jej možnosti, ktoré vám ponúka.

Nenahraditeľná praktickosť

Rolovacie brány nie sú iba praktické, ale aj moderné vďaka svojmu vzhľadu. Najväčšou výhodou týchto brán je, že vám nezasahujú do priestoru garáže. Ako je to možné? Celá brána sa pri otváraní zroluje do boxu, ktorý je umiestnený priamo nad otvorom brány. Je to praktickejšie riešenie ako napríklad pri klasickej otváracej bráne. Naše brány majú aj zaistenie proti pádu, aby nikoho konštrukcia neohrozila.

Pohodlné otváranie

Automatický pohon na vypínač alebo diaľkové ovládanie vám otvorí bránu z pohodlia auta. Nemusíte vystupovať von a bránu otvárať ručne. Samozrejme, brána je vybavená aj núdzovým manuálnym ovládaním. Pre tých, ktorí nechcú automatické otváranie, zabezpečíme ručné s pružinovou protiváhou.

Ak potrebujete bránu, ktorá sa bude otvárať často a intenzívne každý deň (napríklad v priemyselných objektoch), nainštalujeme vám do nej bočný motor so zabudovanou padacou brzdou a núdzovým manuálnym ovládaním.

Aký rozmer lamiel vybrať?

Vo väčšej miere sa používajú lamely s rozmermi 77 mm a 96 mm. Ich pevnostné a izolačné vlastnosti sú dostatočné pre pravidelné používanie.

Rozmer lamiel 55 mm je vhodný pre menšie otvory. Odporúčame ich použiť do výkladov či ako zabezpečenie pred presklenými stenami.

Plášť lamiel je vyrobený z hliníkového plechu a každá lamela je vyplnená PUR penou. Sú povrchovo upravené.

Chcete vedieť cenu?

Zaujíma vás, čo stojí naša rolovacia garážová brána? Vyplňte krátky formulár, kde nám napíšete údaje o bráne, ktorú by ste potrebovali, a my vám pošleme nezáväznú cenovú ponuku. Zastaviť sa môžete aj v ktorejkoľvek z našich predajní alebo nás kontaktujte telefonicky. Bránu vám prídu postaviť naši technici až priamo k vám domov.