Top

BLOG - ČLÁNOK

Tieto dizajny garážových brán nás zaujali

18. 8. 2016 | Katarína Jakubeková | Zaujímavosti
Tieto dizajny garážových brán nás zaujali

Dizajn brány môže byť jednoduchý, ale aj extravagantný. Dôležité je vedieť garážovú bránu zladiť s domom a jeho okolím. Vybrali sme niekoľko zaujímavých brán, ktoré si zaslúžili našu pozornosť.

1.Veľmi elegantný typ brány. Spolu s kameňmi sa vytvorila kombinácia, ktorá nám vôbec neprekáža. Fialová farba kvetín dodala celému vzhľadu šmrnc.

Biela brána

2. Táto brána je neuveriteľná. Bránu s takýmto dreveným dizajnom často nevidíte. Jednoduchý nápad, a pritom vyzerá nezvyčajne, luxusne a nedokážete od nej odtrhnúť oči.

Drevená brána

3. Tu môžeme vidieť bránu, ktorá je zladená s oknami. Pripomína nám trochu vidiecky štýl. Presklené okienka prepustia do vnútra veľa svetla.

Garážová brána

4. Nádhera! Krásne drevo s náznakom žltého odtieňu vytvára pozitívny dojem. V kombinácii s ďalším prírodným materiálom, kameňom, vznikol úžasný komplex. Jedinečnosť týchto garážových brán dodali masívne drevené stĺpy.

Brána s kamenným obkladom

5. Kedysi boli oblúkové brány klasikou, dnes sú skôr niečím výnimočným, no o to lepšie. Žlté brány a zeleň okolo nich poteší naše oči.

Žltá brána

6. Tu vidíme niekoľko garáží vedľa seba. Vôbec nepôsobia gýčovo, ich farby sú nenásilné a štýl podobný. Vytvárajú pekný a zaujímavý komplex, ktorý nenudí.

Komplex garážových brán

7. Veľmi nevšedný umelecký zážitok. Aj keby ste nechceli, tak sa na tieto garážové brány musíte pozrieť. Pripomínajú skôr bývanie pre nejakú rozprávkovú bytosť…nuž, ktohovie, kto v nich parkuje. 🙂

Umelecká brána

8. Tu môžeme vidieť, ako drevená garáž vytvára krásny dojem najmä kvôli jej lesku. Doslovne žiari. Aj napriek jej jednoduchému vzhľadu dokáže upútať pozornosť.

Drevená garáž

9. Táto garážová brána nie je vlastne ničím taká výnimočná. No ako môžeme vidieť, aj z úplne obyčajnej brány dokážeme vytvoriť niečo neobyčajné. Zeleň spôsobila, že je tento objekt neprehliadnuteľný.

Obrastená brána

Na našej stránke si môžete sami navrhnúť na mieru svoju garážovú bránu: