Top

BLOG - ČLÁNOK

Priemyselné garážové brány: Musia byť nezaujímavé a nudné?

29. 3. 2017 | Katarína Jakubeková | Dizajn
Priemyselné garážové brány: Musia byť nezaujímavé a nudné?

 

Aj priemyselné brány môžu upútať pozornosť ľudí. Prečo nespraviť z nudnej brány niečo zaujímavé, pestré a moderné? Dá sa to. V článku nájdete fotky, ktoré vás inšpirujú.

O priemyselných bránach sme napísali už viacero článkov. Aké je ich využitie, na čo slúžia, aké sú ich výhody… Ale priemyselné brány nemusia mať iba praktické zameranie. Môžete ich spojiť aj so zaujímavými dizajnovými prvkami. Tak vytvoríte z nudnej priemyselnej brány niečo moderné, svieže, jednoducho niečo iné ako klasika.

Vybrali sme niekoľko brán, ktoré zaujmú vaše oko. Inšpirujte sa nimi a nebojte sa použiť farebné prvky, ktoré uvidíte na fotkách.

Kombinácia červenej a žltej upúta pozornosť, no zároveň nejde ani o nič prehnané.

Biele garážové brány môžete oživiť aj takýmto farebným prevedením. Je to zaujímavé a pekné zároveň. Farby vám taktiež pomôžu zapamätať si ten správny vchod.

Krásna a výrazná červená v kombinácii so šedou a hnedou vyzerá naozaj dobre. Čísla na bránach sa nám veľmi páčia. Majú informačnú úlohu, ale zároveň dotvárajú pekný dizajn brán.

Tieto priemyselné brány pôsobia naozaj nevšedne. Páči sa nám modrá v kombinácii s bielymi rámami na oknách. Dobrý nápad bol bielou oddeliť aj vstupné dvere. Vytvorilo to jedinečný efekt.

Krikľavej žltej sa báť nemusíte. No je dôležité zladiť ju s nenápadnejšou farbou, akou je napríklad šedá. Okná sú zvýraznené čiernymi rámami.

Ak ste predsa len zástancom nenápadnejších farieb, odlíšte sa aspoň dizajnovými oknami. Na garážovej bráne nižšie môžete vidieť dymové sklá v dvoch radoch pod sebou.

Aj táto červená vyzerá dobre…čo poviete?

Pozrite si našu ponuku priemyselných garážových brán. Radi vám pomôžeme s výberom aj s dizajnovými vylepšeniami.