Top

BLOG - ČLÁNOK

Luxusné garáže, ktoré sa oplatí vidieť

20. 5. 2016 | Katarína Jakubeková | Dizajn
Luxusné garáže, ktoré sa oplatí vidieť

1. Nie v každej garáži musí byť zaparkované auto a práve táto je toho dôkazom. Je skvelý nápad spraviť si z garáže príjemné posedenie a skočiť z nej rovno do bazéna.

Zaujímavá stavba

2. Takéto garáže sa len tak nevidia. Architekt oddelil garáže voľným priestorom a vznikla tak naozaj pozoruhodná stavba.

Párty garáž

3. Čo tak na chvíľu vyparkovať auto z garáže a urobiť si tam poriadnu párty? S garážou sa dajú robiť zázraky, napríklad ju môžete zariadiť v akomkoľvek štýle a preniesť sa tak niekoľko rokov dozadu.

Garáž ako architektonické dielo

 

4. Garáž nemusí byť tmavá a malá. Keď ju presvetlíte oknami a zvolíte tie správne farby, bude to miesto, ktoré sa bude páčiť nielen vášmu autu. Aj vysoký strop dokáže z garáže vyčarovať architektonické dielo, ktoré pritiahne pohľady každej návštevy.

Drevená garážová brána

5. Tak tomuto sa hovorí nádhera. Drevená garážová brána splývajúca s okolím pôsobí romanticky.

Kombinácia starej a modernej garážovej brány

6. Táto garáž sa nedá prehliadnuť. Kombinácia starej garážovej brány a modernej potlače na stenách dodáva celému priestoru nevšedný výzor. Ktovie, či v nej parkuje taký traktor, ako je na obrázku.

Luxusné auto zaparkované doma

7. Auto, ktoré má výhľad zo svojej garáže…alebo obývačky? Zaparkovať svoje auto doma, a to doslovne doma, je poriadny luxus. Vystúpite z auta a potom si môžete spoločne pozrieť nielen pekný výhľad, ale aj televíziu.

Detská izba pre auto

8. Niektorí ľudia sa vedia postarať o svoje dieťa a niektorí zase o svoje auto. Tak mu spravia rovno detskú izbu. No povedzte, chceli by ste sa mať tak, ako toto auto?Garážová brána v prednej časti domu

9. Vau! Tak tu by málokto predpokladal, že sa v prednej časti domu ukrýva garážová brána. Tento nápad si určite zaslúži pozornosť.

Poschodová garáž

10. Pokiaľ máte veľa áut a neviete, kam ich schovať, môžete im spraviť aj takúto garáž. Vaše rýchle stroje budú zaparkované nad sebou a keď sa rozhodnete pre to umiestnené vyššie, pomocou elektrického ovládania ho dostanete jednoducho dolu.

Mystické garáže

  1. Garáže umiestnené priamo v kopci pritiahnu každý pohľad, možno aj ochrancov prírody. Každopádne tieto garáže vyzerajú zaujímavo, až mysticky.

Zdroje fotiek:

www.houzz.com

www.teamspeed.com