Top

BLOG - ČLÁNOK

Luxusné domy: Čím nás priťahujú

11. 5. 2018 | Katarína Jakubeková | Dizajn
Luxusné domy: Čím nás priťahujú

Luxusné dvojposchodové vily s bazénom poznáme väčšinou z amerických filmov. Tieto rozprávkové domy majú „niečo“, čo nás vyvádza z rovnováhy. A nie je to iba suma, ktorú stoja. Zistite, čo ich robí neodolateľnými.

Trávnik a príjazdová cesta

Pokosený trávnik, vysadené kvety či lampáše nad garážou – aj keď ide o drobnosti, dokážu vzbudiť pefektný dojem. Keď sa vám o živú trávu jednoducho nechce starať, nahraďte ju umelou. Budete mať istotu, že rastie všade rovnako. 🙂

Terasa a bazén s nádherným výhľadom

Bazén akosi patrí k prepychovému domu. Spolu s výhľadom vytvárajú nezameniteľný zážitok. A to každý deň v roku.

Netypická architektúra

Domy, ktoré nás na prvý pohľad upútajú, mávajú zaujímavý vzhľad. Namiesto modernej architektúry spadajú do niektorého z architektonických štýlov z minulosti. Dom však nemusí byť iba kocka alebo obdĺžnik. Ak architekti popustia uzdu fantázii, môže mať skutočne akýkoľvek tvar.

Ako na chalupe

Drevené domy si stále spájame s rekreáciou. No čoraz častejšie sa stavajú na každodenné bývanie. Sami o sebe majú svoje čaro. A ešte spolu s bazénom sú snom každého z nás.

Nechýba luxusná garáž a garážová brána

Dom by mal mať garáž, kde sa zmestia aspoň dve autá, nie? Pri luxusných domoch je veľmi časté, že má garáž miesto pre viac áut. Nie je však vôbec na vedľajšej koľaji. S domom hrá v jednotných farbách a dizajne. Často býva pristavená k rodinnému domu.

K luxusnej garáži nepochybne patrí kvalitná garážová brána. U nás nájdete garážové brány sekčné, rolovacie, priemyselné aj krídlové. Pozrite si našu ponuku brán a navrhnite si dizajn garážovej brány v našom dizajnéri.